plafon rapido lp-433/1c 3s wh led 24w biały
Nr kat. 100341973
opis produktu
Plafon Rapid LP-433/1C 3S WH LED 24W BIAŁY to produkt idealny dla osób, które szukają małych, wyrafinowanych akcentów oświetleniowych. Wykonany z trwałego materiału jakim jest plastik, charakteryzuje się tradycyjnym stylem. Jego okrągły kształt i biały kolor doskonale współgrają ze sobą tworząc idealną całość. Szczegółowo wykonane wykończenia zapewnią estetyczny wygląd. Jest to produkt ECO, co oznacza, że jest wysoce energooszczędny. Plafon LP-433/1C 3S WH LED 24W BIA z kolekcji RAPIDO to oryginalny produkt, który przyda się w każdym domu lub biurze. Jego wysokość to 6 cm, co pozwoli na oszczędność przestrzeni, a przy tym będzie pięknym dodatkiem w Twoim wybranym pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Średnica: | 30.50 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 1344 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 24 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RAPIDO |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Plafon Rapid LP-433/1C 3S WH LED 24W BIAŁY to produkt idealny dla osób, które szukają małych, wyrafinowanych akcentów oświetleniowych. Wykonany z trwałego materiału jakim jest plastik, charakteryzuje się tradycyjnym stylem. Jego okrągły kształt i biały kolor doskonale współgrają ze sobą tworząc idealną całość. Szczegółowo wykonane wykończenia zapewnią estetyczny wygląd. Jest to produkt ECO, co oznacza, że jest wysoce energooszczędny. Plafon LP-433/1C 3S WH LED 24W BIA z kolekcji RAPIDO to oryginalny produkt, który przyda się w każdym domu lub biurze. Jego wysokość to 6 cm, co pozwoli na oszczędność przestrzeni, a przy tym będzie pięknym dodatkiem w Twoim wybranym pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Średnica: | 30.50 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 1344 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 24 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RAPIDO |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon rapido lp-433/1c 3s wh led 24w biały
Nr kat. 100341973
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




