plafon orbis 2 2xgu10 czarny
Nr kat. 100503356


















opis produktu
Kolekcja nowoczesnych lamp ORBIS, których cechą charakterystyczną są stylowe klosze o cylindrycznym kształcie. W ofercie dostępne są zarówno modele sufitowe, jak i ścienne - wszystkie w kilku wariantach kolorystycznych (m.in. czarnym, szarym lub białym). Tak minimalistyczne lampy będą genialnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz pełnych prostych, a jednocześnie efektywnych elementów. Sprawdzą się w salonach, przedpokojach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 26 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ORBIS |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


















opis produktu
Kolekcja nowoczesnych lamp ORBIS, których cechą charakterystyczną są stylowe klosze o cylindrycznym kształcie. W ofercie dostępne są zarówno modele sufitowe, jak i ścienne - wszystkie w kilku wariantach kolorystycznych (m.in. czarnym, szarym lub białym). Tak minimalistyczne lampy będą genialnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz pełnych prostych, a jednocześnie efektywnych elementów. Sprawdzą się w salonach, przedpokojach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 26 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ORBIS |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon orbis 2 2xgu10 czarny
Nr kat. 100503356
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Kolekcja nowoczesnych lamp ORBIS, których cechą charakterystyczną są stylowe klosze o cylindrycznym kształcie. W ofercie dostępne są zarówno modele sufitowe, jak i ścienne - wszystkie w kilku wariantach kolorystycznych (m.in. czarnym, szarym lub białym). Tak minimalistyczne lampy będą genialnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz pełnych prostych, a jednocześnie efektywnych elementów. Sprawdzą się w salonach, przedpokojach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 26 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ORBIS |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


