plafon onyx 30 led 1xled biały
Nr kat. 100504364
opis produktu
Rodzaj wybranego oświetlenia ma ogromne znaczenie dla tego, czy uda nam się uzyskać spójny charakter wnętrza, dokładnie taki, jak chcemy. Designerskie lampy sufitowe ONYX to znakomite dopełnienie nowoczesnych aranżacji. Dostępne w kilku wielkościach pozwalają na tworzenie różnorodnych układów na suficie, kiedy potrzeba więcej niż jednej lampy na całe pomieszczenie. Prostota stylu i znakomita jakość nadają serii niezwykle elegancji charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 1813 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 23 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ONYX |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Rodzaj wybranego oświetlenia ma ogromne znaczenie dla tego, czy uda nam się uzyskać spójny charakter wnętrza, dokładnie taki, jak chcemy. Designerskie lampy sufitowe ONYX to znakomite dopełnienie nowoczesnych aranżacji. Dostępne w kilku wielkościach pozwalają na tworzenie różnorodnych układów na suficie, kiedy potrzeba więcej niż jednej lampy na całe pomieszczenie. Prostota stylu i znakomita jakość nadają serii niezwykle elegancji charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 1813 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 23 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ONYX |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon onyx 30 led 1xled biały
Nr kat. 100504364
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie

















