lampa reflektor norano 2 2xgu10 czarna
Nr kat. 100504162
opis produktu
Niestandardowo długie ramiona, głęboka czerń i opcja regulacji kierunku padania światła to cechy charakterystyczne plafonów z kolekcji NORANO. Minimalistyczne, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne, z pewnością przypadną do gustu fanom praktycznych rozwiązań. NORANO świetnie wpasuje się w surowy, industrialny klimat, dopełni swoją czernią loftowe wnętrze lub zawiśnie w nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim gabinecie. Lampy z tej kolekcji nie zdominują wystroju pomieszczenia, lecz subtelnie i z klasą go dopełnią.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | NORANO |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Niestandardowo długie ramiona, głęboka czerń i opcja regulacji kierunku padania światła to cechy charakterystyczne plafonów z kolekcji NORANO. Minimalistyczne, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne, z pewnością przypadną do gustu fanom praktycznych rozwiązań. NORANO świetnie wpasuje się w surowy, industrialny klimat, dopełni swoją czernią loftowe wnętrze lub zawiśnie w nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim gabinecie. Lampy z tej kolekcji nie zdominują wystroju pomieszczenia, lecz subtelnie i z klasą go dopełnią.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | NORANO |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa reflektor norano 2 2xgu10 czarna
Nr kat. 100504162
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






















