plafon luna 4 6xg13 biały
Nr kat. 100503801
opis produktu
Wśród osób, które pragną ciekawych rozwiązań w aranżacji swoich pomieszczeń doskonałą propozycją jest Plafon LUNA. To doskonały sposób na niebanalne oświetlenie pomieszczeń zaaranżowanych w nowoczesnym stylu minimalistycznym oraz wszędzie tam, gdzie podstawowym motywem dekoracyjnym i wykończeniowym są kąty proste, bryły i geometria . Plafon LUNA idealnie sprawdza się na przedpokojach, w salonach, w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, a także w łazienkach i kuchniach. Plafon LUNA to elegancja i styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 140 cm |
| Długość: | 140 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Rodzaj gwintu: | G13 |
| Strumień świetlny : | 850 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LUNA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wśród osób, które pragną ciekawych rozwiązań w aranżacji swoich pomieszczeń doskonałą propozycją jest Plafon LUNA. To doskonały sposób na niebanalne oświetlenie pomieszczeń zaaranżowanych w nowoczesnym stylu minimalistycznym oraz wszędzie tam, gdzie podstawowym motywem dekoracyjnym i wykończeniowym są kąty proste, bryły i geometria . Plafon LUNA idealnie sprawdza się na przedpokojach, w salonach, w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, a także w łazienkach i kuchniach. Plafon LUNA to elegancja i styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 140 cm |
| Długość: | 140 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Rodzaj gwintu: | G13 |
| Strumień świetlny : | 850 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LUNA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon luna 4 6xg13 biały
Nr kat. 100503801
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




















