oprawa natynkowa jet 6919 1xgu10 biała
Nr kat. 100591223
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 5.50 cm |
| Długość: | 5.50 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | JET |
| Nowość: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 5.50 cm |
| Długość: | 5.50 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | JET |
| Nowość: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
oprawa natynkowa jet 6919 1xgu10 biała
Nr kat. 100591223
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











