parma szafka wisząca wysoka uho20 granatowy mat
Nr kat. 100306212
opis produktu
PARMA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA UHO20 GRANATOWY MAT to jednodrzwiowa szafka wisząca do kuchni zapewniająca ciche, lekkie i bezpieczne domknięcie. Prezentowane meble kuchenne w stylu tradycyjnym wyróżniają się matowym wykończeniem, granatowym frontem oraz białym korpusem. Meble kuchenne granatowe wykonane zostały z płyty MDF foliowanej jednostronnie oraz płyty laminowanej, dzięki czemu wykazują właściwości odporne na czynniki mechaniczne. Wymiary szafki wiszącej wysokiej wynoszą 20 cm szerokości, 106,8 cm wysokości oraz 32 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Parma folia granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Granatowy |
| Typ produktu: | Szafka wisząca wysoka |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 106.8 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PARMA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA UHO20 GRANATOWY MAT to jednodrzwiowa szafka wisząca do kuchni zapewniająca ciche, lekkie i bezpieczne domknięcie. Prezentowane meble kuchenne w stylu tradycyjnym wyróżniają się matowym wykończeniem, granatowym frontem oraz białym korpusem. Meble kuchenne granatowe wykonane zostały z płyty MDF foliowanej jednostronnie oraz płyty laminowanej, dzięki czemu wykazują właściwości odporne na czynniki mechaniczne. Wymiary szafki wiszącej wysokiej wynoszą 20 cm szerokości, 106,8 cm wysokości oraz 32 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Parma folia granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Granatowy |
| Typ produktu: | Szafka wisząca wysoka |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 106.8 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parma szafka wisząca wysoka uho20 granatowy mat
Nr kat. 100306212
Idealne AGD do tej kuchni





