parma szafka wisząca uo50 granatowy mat
Nr kat. 100306234
opis produktu
PARMA SZAFKA WISZĄCA UO50 GRANATOWY MAT to szafka wisząca przeznaczona do kuchni w stylu klasycznym, nowoczesnym, retro oraz eklektycznym. Meble kuchenne granatowe posiadają matowe wykończenie powierzchni oraz głębokie frezowanie dekorujące fronty. Kolekcja kuchni Komfort jest łatwa w utrzymaniu czystości, a także odporna na czynniki mechaniczne. Szafka wisząca z pojedynczymi drzwiami uchylnymi została wyposażona w zawiasy Blum ze zintegrowanym hamulcem oraz systemem cichego domknięcia. Korpus mebli kuchennych Parma wykonany został z płyty laminowanej, zaś front z płyty MDF foliowanej jednostronnie.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Parma folia granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Granatowy |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 71.2 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PARMA SZAFKA WISZĄCA UO50 GRANATOWY MAT to szafka wisząca przeznaczona do kuchni w stylu klasycznym, nowoczesnym, retro oraz eklektycznym. Meble kuchenne granatowe posiadają matowe wykończenie powierzchni oraz głębokie frezowanie dekorujące fronty. Kolekcja kuchni Komfort jest łatwa w utrzymaniu czystości, a także odporna na czynniki mechaniczne. Szafka wisząca z pojedynczymi drzwiami uchylnymi została wyposażona w zawiasy Blum ze zintegrowanym hamulcem oraz systemem cichego domknięcia. Korpus mebli kuchennych Parma wykonany został z płyty laminowanej, zaś front z płyty MDF foliowanej jednostronnie.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Parma folia granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Granatowy |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 71.2 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parma szafka wisząca uo50 granatowy mat
Nr kat. 100306234
Idealne AGD do tej kuchni






