parma szafka dolna zakończeniowa pk30
Nr kat. 100306218
opis produktu
PARMA SZAFKA DOLNA ZAKOŃCZENIOWA PK30 to model przeznaczony do funkcjonalnego i estetycznego wykończenia zabudowy kuchennej. Prezentowana szafka z trzema półkami posiada biały kolor powierzchni o matowym wykończeniu. Model z kolekcji kuchni Komfort mierzy 30 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 56 cm głębokości. Parma to seria mebli kuchennych w stylu klasycznym, które łączy ponadczasowy design z funkcjonalnością. Szafka dolna do kuchni wykonana została z płyty laminowanej o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Parma folia granatowy mat |
|---|---|
| Kolor: | Granatowy |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PARMA SZAFKA DOLNA ZAKOŃCZENIOWA PK30 to model przeznaczony do funkcjonalnego i estetycznego wykończenia zabudowy kuchennej. Prezentowana szafka z trzema półkami posiada biały kolor powierzchni o matowym wykończeniu. Model z kolekcji kuchni Komfort mierzy 30 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 56 cm głębokości. Parma to seria mebli kuchennych w stylu klasycznym, które łączy ponadczasowy design z funkcjonalnością. Szafka dolna do kuchni wykonana została z płyty laminowanej o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Parma folia granatowy mat |
|---|---|
| Kolor: | Granatowy |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parma szafka dolna zakończeniowa pk30
Nr kat. 100306218





