parawan nawannowy new trendy new soleo 90x140 cm 1-częściowy składany uniwersalny czarny mat p-0040
Nr kat. 100226135


opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 90X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0040 to model jednoskrzydłowy o uchylnym systemie otwierania, który wyróżnia się czarnym kolorem profilu. Parawan nawannowy w stylu nowoczesnym – odpowiedni do aranżacji loft, industrialnych, skandynawskich i eklektycznych - prezentuje transparentne przeszklenie o wizualnie lekkiej formie, które zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto produkt wzbogacony o powłokę ułatwiającą czyszczenie pozwala cieszyć się nieskazitelną powierzchnią przez długi czas użytkowania przy minimalnym stopniu pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0040 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 149,50X96,80X6,40 CM |
| Waga brutto: | 21 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 90X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0040 to model jednoskrzydłowy o uchylnym systemie otwierania, który wyróżnia się czarnym kolorem profilu. Parawan nawannowy w stylu nowoczesnym – odpowiedni do aranżacji loft, industrialnych, skandynawskich i eklektycznych - prezentuje transparentne przeszklenie o wizualnie lekkiej formie, które zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto produkt wzbogacony o powłokę ułatwiającą czyszczenie pozwala cieszyć się nieskazitelną powierzchnią przez długi czas użytkowania przy minimalnym stopniu pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0040 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 149,50X96,80X6,40 CM |
| Waga brutto: | 21 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 90x140 cm 1-częściowy składany uniwersalny czarny mat p-0040
Nr kat. 100226135
Cena katalogowa: 1 568,25 zł/szt
Wymiary:
90x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 568,25 zł/szt
Wymiary:
90x140 cm
1 szt.
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 90X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0040 to model jednoskrzydłowy o uchylnym systemie otwierania, który wyróżnia się czarnym kolorem profilu. Parawan nawannowy w stylu nowoczesnym – odpowiedni do aranżacji loft, industrialnych, skandynawskich i eklektycznych - prezentuje transparentne przeszklenie o wizualnie lekkiej formie, które zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto produkt wzbogacony o powłokę ułatwiającą czyszczenie pozwala cieszyć się nieskazitelną powierzchnią przez długi czas użytkowania przy minimalnym stopniu pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0040 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 149,50X96,80X6,40 CM |
| Waga brutto: | 21 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


