parawan nawannowy new trendy new soleo 60x140 cm 1-częściowy składany uniwersalny czarny mat p-0069
Nr kat. 100258000


opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 60X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO BLACK P-0069 to jednoelementowy uchylny parawan na wannę. Umożliwi wykończenie Twojej łazienki tworząc nowoczesną strefę kąpielową. Wymiary parawanu wynoszą – szerokość 60 cm i wysokość 140 cm. PARAWAN NAWANNOWY 60X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO BLACK P-0069 został wykonany z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w czarnym kolorze. Zastosowane szkło cechuje się większą wytrzymałością gwarantując bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Zostało ono pokryte nowoczesną powłoką. Chroni ona przed zabrudzeniami oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0069 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 14.750 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 60X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO BLACK P-0069 to jednoelementowy uchylny parawan na wannę. Umożliwi wykończenie Twojej łazienki tworząc nowoczesną strefę kąpielową. Wymiary parawanu wynoszą – szerokość 60 cm i wysokość 140 cm. PARAWAN NAWANNOWY 60X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO BLACK P-0069 został wykonany z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w czarnym kolorze. Zastosowane szkło cechuje się większą wytrzymałością gwarantując bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Zostało ono pokryte nowoczesną powłoką. Chroni ona przed zabrudzeniami oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0069 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 14.750 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 60x140 cm 1-częściowy składany uniwersalny czarny mat p-0069
Nr kat. 100258000
Cena katalogowa: 1 447,71 zł/szt
Wymiary:
60x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 447,71 zł/szt
Wymiary:
60x140 cm
1 szt.
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 60X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO BLACK P-0069 to jednoelementowy uchylny parawan na wannę. Umożliwi wykończenie Twojej łazienki tworząc nowoczesną strefę kąpielową. Wymiary parawanu wynoszą – szerokość 60 cm i wysokość 140 cm. PARAWAN NAWANNOWY 60X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO BLACK P-0069 został wykonany z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w czarnym kolorze. Zastosowane szkło cechuje się większą wytrzymałością gwarantując bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Zostało ono pokryte nowoczesną powłoką. Chroni ona przed zabrudzeniami oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0069 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 14.750 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


