parawan nawannowy new trendy new soleo 70x140 cm 1-częściowy składany uniwersalny czarny mat p-0039
Nr kat. 100178503


opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 70X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0039 to transparentny i jednoczęściowy model, który wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz minimalizm. Prezentowany parawan nawannowy - odpowiedni do aranżacji skandynawskich, loft, nowoczesnych i eklektycznych – posiada czarny odcień profili, który podkreśla prostą formę konstrukcji. Produkt z uchylnym system otwierania mierzy 140 cm wysokości oraz 70 cm szerokości. Szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy posiada 6 mm grubości, a także specjalną powłokę ułatwiającą czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0039 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X7,00 CM |
| Waga brutto: | 17 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 70X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0039 to transparentny i jednoczęściowy model, który wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz minimalizm. Prezentowany parawan nawannowy - odpowiedni do aranżacji skandynawskich, loft, nowoczesnych i eklektycznych – posiada czarny odcień profili, który podkreśla prostą formę konstrukcji. Produkt z uchylnym system otwierania mierzy 140 cm wysokości oraz 70 cm szerokości. Szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy posiada 6 mm grubości, a także specjalną powłokę ułatwiającą czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0039 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X7,00 CM |
| Waga brutto: | 17 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 70x140 cm 1-częściowy składany uniwersalny czarny mat p-0039
Nr kat. 100178503
Cena katalogowa: 1 488,30 zł/szt
Wymiary:
70x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 488,30 zł/szt
Wymiary:
70x140 cm
1 szt.
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 70X140 UNIWERSALNY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0039 to transparentny i jednoczęściowy model, który wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz minimalizm. Prezentowany parawan nawannowy - odpowiedni do aranżacji skandynawskich, loft, nowoczesnych i eklektycznych – posiada czarny odcień profili, który podkreśla prostą formę konstrukcji. Produkt z uchylnym system otwierania mierzy 140 cm wysokości oraz 70 cm szerokości. Szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy posiada 6 mm grubości, a także specjalną powłokę ułatwiającą czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0039 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X7,00 CM |
| Waga brutto: | 17 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


