parawan nawannowy 70x140 prawy omnires omni qp93b-pluxcrtr
Nr kat. 100179866
opis produktu
Parawan nawannowy to inteligentne rozwiązanie dla posiadaczy wanien, którzy chcą mieć również możliwość szybkiej kąpieli jak podczas korzystania z klasycznego prysznica. Produkt z kolekcji Omni marki Omnires ma 70 cm szerokości, co z pewnością doskonale ochroni łazienkę przed zachlapaniem. Parawan ma klasyczny styl bazujący na szlachetnym szkle oraz metalowym chromowym elemencie konstrukcyjnym. Wyraźne zaokrąglenie krawędzi górnej nada aranżacji łazienki lekkości. Marka Omnires dokłada wszelkich starań, by produkty były wytrzymałe i bezpieczne. Prezentowany model objęty jest aż sześcioletnim okresem gwarancyjnym.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Szkło |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Marka: | Omnires |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Typ parawanu: | Stały |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | QP93B-PLUXCRTR |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Parawan nawannowy to inteligentne rozwiązanie dla posiadaczy wanien, którzy chcą mieć również możliwość szybkiej kąpieli jak podczas korzystania z klasycznego prysznica. Produkt z kolekcji Omni marki Omnires ma 70 cm szerokości, co z pewnością doskonale ochroni łazienkę przed zachlapaniem. Parawan ma klasyczny styl bazujący na szlachetnym szkle oraz metalowym chromowym elemencie konstrukcyjnym. Wyraźne zaokrąglenie krawędzi górnej nada aranżacji łazienki lekkości. Marka Omnires dokłada wszelkich starań, by produkty były wytrzymałe i bezpieczne. Prezentowany model objęty jest aż sześcioletnim okresem gwarancyjnym.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Szkło |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Marka: | Omnires |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Typ parawanu: | Stały |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | QP93B-PLUXCRTR |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy 70x140 prawy omnires omni qp93b-pluxcrtr
Nr kat. 100179866
Zobacz inne z kolekcji



