panele podłogowe wodoodporne weninger dąb cortina de lux 562 ac6 12 mm 4v
Nr kat. 100573946
opis produktu
Funkcjonalne Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Cortina De Lux 562 Ac6 12 Mm 4v świetnie odnajdą się w eleganckich, klimatycznych wnętrzach. Ich ciemniejsza tonacja z zaznaczonym usłojeniem i sękami dodaje aranżacjom głębi i podkreśla naturalny charakter podłogi. Struktura drewna wzmacnia efekt realizmu, a 4-stronna V-fuga stylowo akcentuje kontury paneli. Dzięki bardzo wysokiej klasie ścieralności AC6 oraz obiektowej klasie użytkowej dedykowanej do pomieszczeń z bardzo dużym natężeniem ruchu, podłoga zachowuje swoje doskonałe właściwości przez długi okres czasu. Zwiększona odporność na wilgoć, działanie antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 gwarantują komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Model paneli może być montowany na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.29 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Funkcjonalne Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Cortina De Lux 562 Ac6 12 Mm 4v świetnie odnajdą się w eleganckich, klimatycznych wnętrzach. Ich ciemniejsza tonacja z zaznaczonym usłojeniem i sękami dodaje aranżacjom głębi i podkreśla naturalny charakter podłogi. Struktura drewna wzmacnia efekt realizmu, a 4-stronna V-fuga stylowo akcentuje kontury paneli. Dzięki bardzo wysokiej klasie ścieralności AC6 oraz obiektowej klasie użytkowej dedykowanej do pomieszczeń z bardzo dużym natężeniem ruchu, podłoga zachowuje swoje doskonałe właściwości przez długi okres czasu. Zwiększona odporność na wilgoć, działanie antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 gwarantują komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Model paneli może być montowany na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.29 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb cortina de lux 562 ac6 12 mm 4v
Nr kat. 100573946
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




