panele podłogowe wodoodporne jodełka berry alloc charme light natural a chateau 62002720 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100467959






opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Chateu |
|---|---|
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.08 x 0.50 m |
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Chateu |
|---|---|
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.08 x 0.50 m |
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne jodełka berry alloc charme light natural a chateau 62002720 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100467959
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Chateu |
|---|---|
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.08 x 0.50 m |
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


