panele podłogowe wodoodporne faus dąb paris cosmopolitan s177031 ac5 8mm
Nr kat. 100355047
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Faus Dąb Paris Cosmopolitan wyróżniają się formatem szerokiej deski 21x135 cm, która podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i łazience, bez ryzyka odkształceń. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki ograniczeniu wytwarzania ładunków elektrycznych. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny wygląd. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W zapewnia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Grubość 8 mm gwarantuje stabilność konstrukcji przez długie lata. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktu z kolekcji Cosmopolitan
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Cosmopolitan |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.35 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Faus Dąb Paris Cosmopolitan wyróżniają się formatem szerokiej deski 21x135 cm, która podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i łazience, bez ryzyka odkształceń. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki ograniczeniu wytwarzania ładunków elektrycznych. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny wygląd. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W zapewnia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Grubość 8 mm gwarantuje stabilność konstrukcji przez długie lata. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktu z kolekcji Cosmopolitan
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Cosmopolitan |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.35 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne faus dąb paris cosmopolitan s177031 ac5 8mm
Nr kat. 100355047
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o





