panele podłogowe wodoodporne egger dąb starwell naturalny medium 8/32 el2928 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100526281
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Egger Dąb Starwell Naturalny Medium 8/32 El2928 Ac4 8mm 4v-Fuga to idealna propozycja dla osób ceniących estetykę połączoną z praktycznością. Ich synchroniczna struktura doskonale podkreśla wygląd drewna, a stonowany, naturalny kolor dodaje wnętrzom przytulnego charakteru. Wąski format desek znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach o nieregularnych kształtach, optycznie je powiększając, natomiast 4-stronna V-fuga nadaje podłodze eleganckie wykończenie. Panele wyróżnia wysoka klasa ścieralności AC4, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1. Zwiększona odporność na wilgoć i kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym zapewniają wygodne użytkowanie i wszechstronność w aranżacji różnych przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Medium 8/32 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Egger Dąb Starwell Naturalny Medium 8/32 El2928 Ac4 8mm 4v-Fuga to idealna propozycja dla osób ceniących estetykę połączoną z praktycznością. Ich synchroniczna struktura doskonale podkreśla wygląd drewna, a stonowany, naturalny kolor dodaje wnętrzom przytulnego charakteru. Wąski format desek znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach o nieregularnych kształtach, optycznie je powiększając, natomiast 4-stronna V-fuga nadaje podłodze eleganckie wykończenie. Panele wyróżnia wysoka klasa ścieralności AC4, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1. Zwiększona odporność na wilgoć i kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym zapewniają wygodne użytkowanie i wszechstronność w aranżacji różnych przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Medium 8/32 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne egger dąb starwell naturalny medium 8/32 el2928 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100526281
Pamiętaj o





