panele podłogowe weninger dąb korfu lotus k2241 ac6 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100348361
opis produktu
Panele podłogowe Weninger Dąb Korfu doskonale sprawdzają się w miejscach o ekstremalnym natężeniu ruchu dzięki najwyższej klasie ścieralności AC6. Szerokie deski 24x138 cm z kolekcji Lotus tworzą przestronną powierzchnię idealną do obiektów komercyjnych. Grubość 10 mm zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel. Struktura synchroniczna precyzyjnie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka ogranicza gromadzenie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,110 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Klasa trudnopalności Bfl-s1 gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. 30-letnia gwarancja potwierdza wyjątkową trwałość rozwiązania dedykowanego najbardziej wymagającym przestrzeniom
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Lotus |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.110 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.24 x 1.38 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Weninger Dąb Korfu doskonale sprawdzają się w miejscach o ekstremalnym natężeniu ruchu dzięki najwyższej klasie ścieralności AC6. Szerokie deski 24x138 cm z kolekcji Lotus tworzą przestronną powierzchnię idealną do obiektów komercyjnych. Grubość 10 mm zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel. Struktura synchroniczna precyzyjnie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka ogranicza gromadzenie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,110 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Klasa trudnopalności Bfl-s1 gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. 30-letnia gwarancja potwierdza wyjątkową trwałość rozwiązania dedykowanego najbardziej wymagającym przestrzeniom
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Lotus |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.110 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.24 x 1.38 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe weninger dąb korfu lotus k2241 ac6 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100348361
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




