panele podłogowe quick step dąb jasnoszary satynowy eligna el1304 ac4 8mm
Nr kat. 100147915
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Dąb Jasnoszary Satynowy Eligna to uniwersalne rozwiązanie do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu. Format 16x138 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na codzienne użytkowanie. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje trwałość podłogi w salonie czy sypialni przez długie lata. Zwiększona odporność na wilgoć umożliwia montaż w kuchni bez obaw o odkształcenia. Jasna barwa dębu optycznie powiększa przestrzeń, nadając wnętrzom świeży charakter. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, zapewniając autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Eligna |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Dąb Jasnoszary Satynowy Eligna to uniwersalne rozwiązanie do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu. Format 16x138 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na codzienne użytkowanie. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje trwałość podłogi w salonie czy sypialni przez długie lata. Zwiększona odporność na wilgoć umożliwia montaż w kuchni bez obaw o odkształcenia. Jasna barwa dębu optycznie powiększa przestrzeń, nadając wnętrzom świeży charakter. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, zapewniając autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Eligna |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe quick step dąb jasnoszary satynowy eligna el1304 ac4 8mm
Nr kat. 100147915
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o





