panele podłogowe quick step dąb bielony jasny elite ue1491 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100089959
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Elite |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Elite |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.16 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe quick step dąb bielony jasny elite ue1491 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100089959
Pamiętaj o





