panele podłogowe kronostep dąb firebrand k450 ac6 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100455987
opis produktu
Panele podłogowe Kronostep Dąb Firebrand K450 wyróżniają się najwyższą klasą ścieralności AC6, gwarantującą trwałość nawet w obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze wzorem drewna. Grubość 10 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia oraz doskonałą izolację akustyczną. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Szeroki format 25x129 cm podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Aż 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Kronostep 10
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 10 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.25 x 1.29 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Kronostep Dąb Firebrand K450 wyróżniają się najwyższą klasą ścieralności AC6, gwarantującą trwałość nawet w obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze wzorem drewna. Grubość 10 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia oraz doskonałą izolację akustyczną. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Szeroki format 25x129 cm podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Aż 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Kronostep 10
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 10 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.25 x 1.29 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe kronostep dąb firebrand k450 ac6 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100455987
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




