panele podłogowe jodełka krono original dąb laguna herringbone k411 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100464143
opis produktu

Grubość: 8 mm
Długość: 0,630 m
Szerokość: 0,126 m
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Herringbone |
|---|---|
| Dostawca: | Krono Original |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.13 x 0.63 m |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Grubość: 8 mm
Długość: 0,630 m
Szerokość: 0,126 m
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Herringbone |
|---|---|
| Dostawca: | Krono Original |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.13 x 0.63 m |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe jodełka krono original dąb laguna herringbone k411 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100464143
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
0,873m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
0,873m21 paczka
opis produktu

Grubość: 8 mm
Długość: 0,630 m
Szerokość: 0,126 m
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Herringbone |
|---|---|
| Dostawca: | Krono Original |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.13 x 0.63 m |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


