panele podłogowe egger dąb skanderborg miodowy kingsize 8/32 el291f ac4 8mm
Nr kat. 100526291
opis produktu
Panele Podłogowe Egger Dąb Skanderborg Miodowy Kingsize 8/32 El291f Ac4 8mm to propozycja dla osób ceniących naturalny charakter drewna w ciepłej tonacji. Struktura synchroniczna z precyzyjnym odwzorowaniem słojów nadaje powierzchni autentyczny wygląd dębowej deski, a przyjemny, miodowy odcień dodaje wnętrzom przytulności. Klasyczna jodełka zestawiona z szerokim formatem bardzo dobrze prezentuje się w dużych, przestronnych pomieszczeniach. Panele wyróżnia wysoka klasa ścieralności zapewniająca solidną odporność na codzienną eksploatację, antystatyczna powłoka skutecznie zmniejsza osadzanie kurzu, a trudnopalność Cfl-s1 gwarantuje bezpieczeństwo. Panele mogą być montowane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym oferując wygodę użytkowania oraz stabilność powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kingsize 8/32 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.33 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Egger Dąb Skanderborg Miodowy Kingsize 8/32 El291f Ac4 8mm to propozycja dla osób ceniących naturalny charakter drewna w ciepłej tonacji. Struktura synchroniczna z precyzyjnym odwzorowaniem słojów nadaje powierzchni autentyczny wygląd dębowej deski, a przyjemny, miodowy odcień dodaje wnętrzom przytulności. Klasyczna jodełka zestawiona z szerokim formatem bardzo dobrze prezentuje się w dużych, przestronnych pomieszczeniach. Panele wyróżnia wysoka klasa ścieralności zapewniająca solidną odporność na codzienną eksploatację, antystatyczna powłoka skutecznie zmniejsza osadzanie kurzu, a trudnopalność Cfl-s1 gwarantuje bezpieczeństwo. Panele mogą być montowane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym oferując wygodę użytkowania oraz stabilność powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kingsize 8/32 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.33 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe egger dąb skanderborg miodowy kingsize 8/32 el291f ac4 8mm
Nr kat. 100526291
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o






