panel ścienny spc classen ceramin tiles 67321 marmi magallan grey 2700x1202 mm
Nr kat. 100553686
opis produktu
Panel ścienny spc Classen Ceramin Tiles 67321 marmi magallan grey 2700x1202 mm to szara płyta imitująca kamień, którą charakteryzuje matowa, gładka i łatwa w pielęgnacji powierzchnia. Powyższe rozwiązanie odpowiednie do montażu ściennego i podłogowego na istniejących już płytkach oraz okładzinach nie wymaga ich wcześniejszego demontażu, kucia ani wiercenia, co pozwala znacząco przyspieszyć proces renowacji. Wodoodporna struktura pozwala wykorzystać panele ścienne także w wymagających przestrzeniach – kuchniach oraz łazienkach. Ekologiczny model producenta Classen jest odporny na uderzenia, zarysowania, trwałe zabrudzenia oraz promieniowanie UV. Wielkoformatowy panel ścienny, który mierzy 120,2 cm szerokości, 270 cm długości oraz zaledwie 3 mm grubości, wyróżnia się niezwykłą lekkością.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 3 mm |
| Wzór: | Kamień |
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Styl: | Loftowy |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | D-s2,d2 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.70 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.250 |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 1202 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Product Eko: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel ścienny spc Classen Ceramin Tiles 67321 marmi magallan grey 2700x1202 mm to szara płyta imitująca kamień, którą charakteryzuje matowa, gładka i łatwa w pielęgnacji powierzchnia. Powyższe rozwiązanie odpowiednie do montażu ściennego i podłogowego na istniejących już płytkach oraz okładzinach nie wymaga ich wcześniejszego demontażu, kucia ani wiercenia, co pozwala znacząco przyspieszyć proces renowacji. Wodoodporna struktura pozwala wykorzystać panele ścienne także w wymagających przestrzeniach – kuchniach oraz łazienkach. Ekologiczny model producenta Classen jest odporny na uderzenia, zarysowania, trwałe zabrudzenia oraz promieniowanie UV. Wielkoformatowy panel ścienny, który mierzy 120,2 cm szerokości, 270 cm długości oraz zaledwie 3 mm grubości, wyróżnia się niezwykłą lekkością.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 3 mm |
| Wzór: | Kamień |
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Styl: | Loftowy |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | D-s2,d2 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.70 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.250 |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 1202 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Product Eko: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc classen ceramin tiles 67321 marmi magallan grey 2700x1202 mm
Nr kat. 100553686
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







