panel ścienny spc classen ceramin tiles 67328 nature oak 2700x1202 mm
Nr kat. 100553683
opis produktu
Panel ścienny spc Classen Ceramin Tiles 67328 nature oak 2700x1202 mm to produkt, który perfekcyjnie imituje deskę dębową zarówno pod względem koloru, jak również wzoru. Panel ścienny oraz podłogowy o strukturze odzwierciedlającej usłojenie drewna utrzymany jest w ciepłym, przytulnym, miodowym odcieniu. Mineralny i ekologiczny model wolny od PCV jest całkowicie wodoodporny oraz w pełni odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w kuchni oraz łazience. Łatwy montaż paneli ściennych na istniejących już płytkach pozwala ekspresowo odświeżyć wnętrze bez kucia, wiercenia, kurzu i bałaganu związanego z demontażem płytek.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Beżowy |
| Grubość: | 3 mm |
| Wzór: | Drewno |
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | D-s2,d2 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.70 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.250 |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 1202 mm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Product Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel ścienny spc Classen Ceramin Tiles 67328 nature oak 2700x1202 mm to produkt, który perfekcyjnie imituje deskę dębową zarówno pod względem koloru, jak również wzoru. Panel ścienny oraz podłogowy o strukturze odzwierciedlającej usłojenie drewna utrzymany jest w ciepłym, przytulnym, miodowym odcieniu. Mineralny i ekologiczny model wolny od PCV jest całkowicie wodoodporny oraz w pełni odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w kuchni oraz łazience. Łatwy montaż paneli ściennych na istniejących już płytkach pozwala ekspresowo odświeżyć wnętrze bez kucia, wiercenia, kurzu i bałaganu związanego z demontażem płytek.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Beżowy |
| Grubość: | 3 mm |
| Wzór: | Drewno |
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | D-s2,d2 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.70 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.250 |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 1202 mm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Product Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc classen ceramin tiles 67328 nature oak 2700x1202 mm
Nr kat. 100553683
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o









