panele podłogowe wodoodporne classen dąb cedari casa corona 56007 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100288854
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Cedari Casa Corona wyróżniają się szerokim formatem 28x129 cm, który podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzą się nawet w kuchni czy łazience. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość w miejscach o dużym natężeniu ruchu, idealnie nadając się do budynków użyteczności publicznej. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura drewna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktu z kolekcji Casa Corona
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Casa Corona |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Cedari Casa Corona wyróżniają się szerokim formatem 28x129 cm, który podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzą się nawet w kuchni czy łazience. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość w miejscach o dużym natężeniu ruchu, idealnie nadając się do budynków użyteczności publicznej. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura drewna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktu z kolekcji Casa Corona
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Casa Corona |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb cedari casa corona 56007 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100288854
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o







