oprawa ścienna/sufitowa turrock 43444 1xe27 czarna
Nr kat. 100301227
opis produktu
OPRAWA ŚCIENNA/SUFITOWA TURROCK 43444 1XE27 CZARNA to model odpowiedni do montażu na ścianie, jak również suficie. Dzięki temu lampa pojedyncza świetnie sprawdzi się w roli dodatkowego oświetlenia, jak również oryginalnej kompozycji kilku jednakowych modeli tworzących ciekawy efekt świetlny. Prezentowana lampa nowoczesna to kwintesencja stylu industrialnego, którą docenią miłośnicy surowego designu. Model w odcieniach czerni oraz szarości doskonale imituje prawdziwy antyk w postfabrycznym wydaniu. Lampa industrialna o wysokości 30 cm objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 160 cm |
| Szerokość: | 1.60 cm |
| Długość: | 16 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TURROCK |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
OPRAWA ŚCIENNA/SUFITOWA TURROCK 43444 1XE27 CZARNA to model odpowiedni do montażu na ścianie, jak również suficie. Dzięki temu lampa pojedyncza świetnie sprawdzi się w roli dodatkowego oświetlenia, jak również oryginalnej kompozycji kilku jednakowych modeli tworzących ciekawy efekt świetlny. Prezentowana lampa nowoczesna to kwintesencja stylu industrialnego, którą docenią miłośnicy surowego designu. Model w odcieniach czerni oraz szarości doskonale imituje prawdziwy antyk w postfabrycznym wydaniu. Lampa industrialna o wysokości 30 cm objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 160 cm |
| Szerokość: | 1.60 cm |
| Długość: | 16 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TURROCK |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
oprawa ścienna/sufitowa turrock 43444 1xe27 czarna
Nr kat. 100301227
Przeglądaj inne z kolekcji



