nogi do szafki łazienkowej cersanit larga 31 cm 2 szt złoty mat s801-571
Nr kat. 100480607
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Cersanit Larga 31 cm 2 szt złoty Mat S801-571 to produkt z kolekcji akcesoriów łazienkowych producenta Cersanit, które błyskawicznie odmienią wygląd mebla. Prezentowane nogi do szafki łazienkowej charakteryzuje złoty odcień o matowym wykończeniu powierzchni. Efektowna kolorystyka akcesoria zapewni szafce Larga akcent w stylu glamour, dekoracyjne wykończenie, a także stabilne podparcie. Łatwy w montażu produkt wykonany z niezawodnego metalu prezentuje smukłą i nowoczesną formę. Wymiary nogi do szafki łazienkowej Larga sięgają 2,5 cm wysokości oraz 31 cm wysokości. Oferta dotyczy kompletu obejmującego dwie sztuki. Produkt dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 2.5 cm |
| Wysokość: | 31 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Symbol producenta: | S801-571 |
| Waga brutto: | 0.550 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Cersanit Larga 31 cm 2 szt złoty Mat S801-571 to produkt z kolekcji akcesoriów łazienkowych producenta Cersanit, które błyskawicznie odmienią wygląd mebla. Prezentowane nogi do szafki łazienkowej charakteryzuje złoty odcień o matowym wykończeniu powierzchni. Efektowna kolorystyka akcesoria zapewni szafce Larga akcent w stylu glamour, dekoracyjne wykończenie, a także stabilne podparcie. Łatwy w montażu produkt wykonany z niezawodnego metalu prezentuje smukłą i nowoczesną formę. Wymiary nogi do szafki łazienkowej Larga sięgają 2,5 cm wysokości oraz 31 cm wysokości. Oferta dotyczy kompletu obejmującego dwie sztuki. Produkt dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 2.5 cm |
| Wysokość: | 31 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Symbol producenta: | S801-571 |
| Waga brutto: | 0.550 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
nogi do szafki łazienkowej cersanit larga 31 cm 2 szt złoty mat s801-571
Nr kat. 100480607
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




