dywan shaggy nexus shaggy rose
Nr kat. 100161473
opis produktu
Nexus Shaggy Rose to różowy dywan typu Shaggy, który nada przytulności każdemu wnętrzu. Nexus Shaggy Rose jest prostokątny i mierzy 0,8m x 1,5m. Dywan tkany jest maszynowo przy użyciu technologii Heat – SET FRISE. Waga produktu to 3600g/m2. Włókna dywanu polipropylenowego tkanego w technologii Heat – SET FRISE poddane są termicznej stabilizacji. Uszlachetnienie przędzy sprawia, że są bardzo podobne do dywanów wełnianych. Posiadają wysoki, gęsty i bardzo miękki włos. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET FRISE są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 51 mm |
| Waga całkowita: | 3600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nexus Shaggy Rose to różowy dywan typu Shaggy, który nada przytulności każdemu wnętrzu. Nexus Shaggy Rose jest prostokątny i mierzy 0,8m x 1,5m. Dywan tkany jest maszynowo przy użyciu technologii Heat – SET FRISE. Waga produktu to 3600g/m2. Włókna dywanu polipropylenowego tkanego w technologii Heat – SET FRISE poddane są termicznej stabilizacji. Uszlachetnienie przędzy sprawia, że są bardzo podobne do dywanów wełnianych. Posiadają wysoki, gęsty i bardzo miękki włos. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET FRISE są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 51 mm |
| Waga całkowita: | 3600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy nexus shaggy rose
Nr kat. 100161473
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie










