mozaika vanilla mat structure rectified 19,8x44,8 arte
Nr kat. 100534374

opis produktu
Mozaika Vanilla Mat Structure Rectified 19.8x44.8 Arte to elegancka płytka ceramiczna o wyjątkowym designie, inspirowanym surowym pięknem betonu. Połączenie czerni i bieli tworzy nowoczesny, kontrastowy wzór, który idealnie wpisuje się w industrialne oraz minimalistyczne wnętrza. Strukturalna powierzchnia płytki z matowym wykończeniem dodaje głębi i oryginalności. Mozaika przeznaczona jest zarówno na ściany, jak i podłogi, oferując wszechstronność aranżacyjną. Dzięki rektyfikowanym krawędziom możliwe jest zastosowanie minimalnej fugi, pozwalając uzyskać estetyczny, niemal jednolity efekt powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Vanilla |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 44.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 19.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 20x45 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Mozaika Vanilla Mat Structure Rectified 19.8x44.8 Arte to elegancka płytka ceramiczna o wyjątkowym designie, inspirowanym surowym pięknem betonu. Połączenie czerni i bieli tworzy nowoczesny, kontrastowy wzór, który idealnie wpisuje się w industrialne oraz minimalistyczne wnętrza. Strukturalna powierzchnia płytki z matowym wykończeniem dodaje głębi i oryginalności. Mozaika przeznaczona jest zarówno na ściany, jak i podłogi, oferując wszechstronność aranżacyjną. Dzięki rektyfikowanym krawędziom możliwe jest zastosowanie minimalnej fugi, pozwalając uzyskać estetyczny, niemal jednolity efekt powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Vanilla |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 44.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 19.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 20x45 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika vanilla mat structure rectified 19,8x44,8 arte
Nr kat. 100534374
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Mozaika Vanilla Mat Structure Rectified 19.8x44.8 Arte to elegancka płytka ceramiczna o wyjątkowym designie, inspirowanym surowym pięknem betonu. Połączenie czerni i bieli tworzy nowoczesny, kontrastowy wzór, który idealnie wpisuje się w industrialne oraz minimalistyczne wnętrza. Strukturalna powierzchnia płytki z matowym wykończeniem dodaje głębi i oryginalności. Mozaika przeznaczona jest zarówno na ściany, jak i podłogi, oferując wszechstronność aranżacyjną. Dzięki rektyfikowanym krawędziom możliwe jest zastosowanie minimalnej fugi, pozwalając uzyskać estetyczny, niemal jednolity efekt powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Vanilla |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 44.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 19.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 20x45 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pozostałe z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


