mozaika timber bronze hexagon mat 28,3x40 star-gres
Nr kat. 100155704

opis produktu
Płytki heksagonalne marki Star-Gres z kolekcji Timber to produkt, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Ciekawe i nieszablonowe kształty, a także drewnopodobny wzór można wykorzystać wewnątrz, jak również zewnętrznie dzięki właściwościom mrozoodpornym. Wykończenie matowe płytek heksagon prezentuje się bardzo autentycznie. Mozaika drewnopodobna pakowana jest w 9 sztukach. Jej wymiary wynoszą 30 cm długości, 60 cm szerokości oraz 8,7 cm wysokości. Gwarancja na produkt wynosi 2 lata. W sklepie Komfort dostępne są także inne rodzaje płytek Star-Gres.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Timber |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 40 cm |
| Szerokość: | 28.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x40 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Star - Gres Sp. z o.o. UL. CERAMICZNA 5 26-200 KOŃSKIE POLSKA info@stargres.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Płytki heksagonalne marki Star-Gres z kolekcji Timber to produkt, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Ciekawe i nieszablonowe kształty, a także drewnopodobny wzór można wykorzystać wewnątrz, jak również zewnętrznie dzięki właściwościom mrozoodpornym. Wykończenie matowe płytek heksagon prezentuje się bardzo autentycznie. Mozaika drewnopodobna pakowana jest w 9 sztukach. Jej wymiary wynoszą 30 cm długości, 60 cm szerokości oraz 8,7 cm wysokości. Gwarancja na produkt wynosi 2 lata. W sklepie Komfort dostępne są także inne rodzaje płytek Star-Gres.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Timber |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 40 cm |
| Szerokość: | 28.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x40 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Star - Gres Sp. z o.o. UL. CERAMICZNA 5 26-200 KOŃSKIE POLSKA info@stargres.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika timber bronze hexagon mat 28,3x40 star-gres
Nr kat. 100155704
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Płytki heksagonalne marki Star-Gres z kolekcji Timber to produkt, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Ciekawe i nieszablonowe kształty, a także drewnopodobny wzór można wykorzystać wewnątrz, jak również zewnętrznie dzięki właściwościom mrozoodpornym. Wykończenie matowe płytek heksagon prezentuje się bardzo autentycznie. Mozaika drewnopodobna pakowana jest w 9 sztukach. Jej wymiary wynoszą 30 cm długości, 60 cm szerokości oraz 8,7 cm wysokości. Gwarancja na produkt wynosi 2 lata. W sklepie Komfort dostępne są także inne rodzaje płytek Star-Gres.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Timber |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 40 cm |
| Szerokość: | 28.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x40 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Star - Gres Sp. z o.o. UL. CERAMICZNA 5 26-200 KOŃSKIE POLSKA info@stargres.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


