mozaika scandinavia soft grey mat 31x62 star-gres
Nr kat. 100155566

opis produktu
Mozaika to doskonały wybór do kuchni, łazienki, na taras oraz balkon. Prezentowane płytki ceramiczne drewnopodobne z kolekcji Scandinavia Star-Gres posiadają właściwości mrozoodporne, a ponadto nie ulegają ścieraniu. Ich długość mierzy 62 cm, szerokość 31 cm, a wysokość 7,8 cm. Mozaika ceramiczna szara sprawdzi się przy systemie ogrzewania podłogowego, a ponadto jest pakowana po 8 sztuk. Matowe i uniwersalne wykończenie, a także neutralny kolor sprawiają, że płytki szare to inwestycja na długie lata.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Scandinavia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 62 cm |
| Szerokość: | 31 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Star - Gres Sp. z o.o. UL. CERAMICZNA 5 26-200 KOŃSKIE POLSKA info@stargres.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Mozaika to doskonały wybór do kuchni, łazienki, na taras oraz balkon. Prezentowane płytki ceramiczne drewnopodobne z kolekcji Scandinavia Star-Gres posiadają właściwości mrozoodporne, a ponadto nie ulegają ścieraniu. Ich długość mierzy 62 cm, szerokość 31 cm, a wysokość 7,8 cm. Mozaika ceramiczna szara sprawdzi się przy systemie ogrzewania podłogowego, a ponadto jest pakowana po 8 sztuk. Matowe i uniwersalne wykończenie, a także neutralny kolor sprawiają, że płytki szare to inwestycja na długie lata.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Scandinavia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 62 cm |
| Szerokość: | 31 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Star - Gres Sp. z o.o. UL. CERAMICZNA 5 26-200 KOŃSKIE POLSKA info@stargres.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika scandinavia soft grey mat 31x62 star-gres
Nr kat. 100155566
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Mozaika to doskonały wybór do kuchni, łazienki, na taras oraz balkon. Prezentowane płytki ceramiczne drewnopodobne z kolekcji Scandinavia Star-Gres posiadają właściwości mrozoodporne, a ponadto nie ulegają ścieraniu. Ich długość mierzy 62 cm, szerokość 31 cm, a wysokość 7,8 cm. Mozaika ceramiczna szara sprawdzi się przy systemie ogrzewania podłogowego, a ponadto jest pakowana po 8 sztuk. Matowe i uniwersalne wykończenie, a także neutralny kolor sprawiają, że płytki szare to inwestycja na długie lata.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Scandinavia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 62 cm |
| Szerokość: | 31 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Star - Gres Sp. z o.o. UL. CERAMICZNA 5 26-200 KOŃSKIE POLSKA info@stargres.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


