mozaika newstone light grey mat bs rectified 29,8x29,8 opoczno
Nr kat. 100174756

opis produktu
Płytki podłogowe imitujące kamień to ideale wykończenie nowoczesnych, industrialnych oraz naturalnych pomieszczeń w stylu zen. Kwadratowa mozaika w szarym kolorze posiada jasną podziałkę, dzięki czemu można symetrycznie zaaranżować przestrzeń i wnieść do środka harmonię. Marka Opoczno postawiła na funkcjonalne płytki podłogowe, które nie ulegają ścieraniu, wysokiej i niskiej temperaturze, a także wykazują właściwości ochronne przed zabrudzeniem. Płytki imitujące kamień pakowane są w ilości 15 sztuk. Model o wymiarach 29,8x29,8 cm jest szybki i łatwy w montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Newstone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 5 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Płytki podłogowe imitujące kamień to ideale wykończenie nowoczesnych, industrialnych oraz naturalnych pomieszczeń w stylu zen. Kwadratowa mozaika w szarym kolorze posiada jasną podziałkę, dzięki czemu można symetrycznie zaaranżować przestrzeń i wnieść do środka harmonię. Marka Opoczno postawiła na funkcjonalne płytki podłogowe, które nie ulegają ścieraniu, wysokiej i niskiej temperaturze, a także wykazują właściwości ochronne przed zabrudzeniem. Płytki imitujące kamień pakowane są w ilości 15 sztuk. Model o wymiarach 29,8x29,8 cm jest szybki i łatwy w montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Newstone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 5 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika newstone light grey mat bs rectified 29,8x29,8 opoczno
Nr kat. 100174756
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Płytki podłogowe imitujące kamień to ideale wykończenie nowoczesnych, industrialnych oraz naturalnych pomieszczeń w stylu zen. Kwadratowa mozaika w szarym kolorze posiada jasną podziałkę, dzięki czemu można symetrycznie zaaranżować przestrzeń i wnieść do środka harmonię. Marka Opoczno postawiła na funkcjonalne płytki podłogowe, które nie ulegają ścieraniu, wysokiej i niskiej temperaturze, a także wykazują właściwości ochronne przed zabrudzeniem. Płytki imitujące kamień pakowane są w ilości 15 sztuk. Model o wymiarach 29,8x29,8 cm jest szybki i łatwy w montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Newstone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 5 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


