mozaika alabaster shine white mat 21x19 arte
Nr kat. 100394040



opis produktu

Dekor: 59,8x119,8 cm
Gres: 59,8x59,8 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 15 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Alabaster Shine |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 21 cm |
| Szerokość: | 19 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | 3D |
| Grupa rozmiarowa: | 19X21 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu

Dekor: 59,8x119,8 cm
Gres: 59,8x59,8 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 15 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Alabaster Shine |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 21 cm |
| Szerokość: | 19 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | 3D |
| Grupa rozmiarowa: | 19X21 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika alabaster shine white mat 21x19 arte
Nr kat. 100394040
1 szt.
1 szt.
opis produktu

Dekor: 59,8x119,8 cm
Gres: 59,8x59,8 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 15 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Alabaster Shine |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 21 cm |
| Szerokość: | 19 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | 3D |
| Grupa rozmiarowa: | 19X21 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


