mozaika 29,8x29,8 onde beżowa arte
Nr kat. 100196280
opis produktu
MOZAIKA KWADRATOWA ONDE KREM 29,8X29,8 to rodzaj płytki ściennej. Utrzymana jest w kolorze beżowym. Jej powierzchnia została wykończona z połyskiem. Jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu między płytkami można zastosować minimalną ilość fugi. Daje to niezwykły efekt aranżacyjny. MOZAIKA KWADRATOWA ONDE KREM 29,8X29,8 to płytka ceramiczna charakteryzująca się dużą wytrzymałością. Wykazuje odporność na zarysowania i ścieranie. Jest łatwa w utrzymaniu czystości. MOZAIKA KWADRATOWA ONDE KREM 29,8X29,8 ma wymiary - długość 29,8 cm i wysokość 29,8 cm. Grubość płytki to 10 mm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Inne |
|---|---|
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Onde |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
MOZAIKA KWADRATOWA ONDE KREM 29,8X29,8 to rodzaj płytki ściennej. Utrzymana jest w kolorze beżowym. Jej powierzchnia została wykończona z połyskiem. Jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu między płytkami można zastosować minimalną ilość fugi. Daje to niezwykły efekt aranżacyjny. MOZAIKA KWADRATOWA ONDE KREM 29,8X29,8 to płytka ceramiczna charakteryzująca się dużą wytrzymałością. Wykazuje odporność na zarysowania i ścieranie. Jest łatwa w utrzymaniu czystości. MOZAIKA KWADRATOWA ONDE KREM 29,8X29,8 ma wymiary - długość 29,8 cm i wysokość 29,8 cm. Grubość płytki to 10 mm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Inne |
|---|---|
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Onde |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 29,8x29,8 onde beżowa arte
Nr kat. 100196280
Przeglądaj inne z kolekcji




