mozaika 29,8x26,8 gwinea szara arte
Nr kat. 100196259
opis produktu
MOZAIKA ŚCIENNA GWINEA 29,8X26,8 utrzymana jest w kolorze szarym. Jej powierzchnia została wykończona w macie. Jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu między płytkami można zastosować minimalną ilość fugi. Daje to niezwykły efekt aranżacyjny. MOZAIKA ŚCIENNA GWINEA 29,8X26,8 to płytka ceramiczna charakteryzująca się dużą wytrzymałością. Wykazuje odporność na zarysowania i ścieranie. Jest łatwa w utrzymaniu czystości. MOZAIKA ŚCIENNA GWINEA 29,8X26,8 ma wymiary - długość 29,8 cm i wysokość 26,8 cm. Grubość płytki to 10 mm. W paczce znajduje się dziewięć sztuk płytek. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Inne |
|---|---|
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Gwinea |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 26.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
MOZAIKA ŚCIENNA GWINEA 29,8X26,8 utrzymana jest w kolorze szarym. Jej powierzchnia została wykończona w macie. Jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu między płytkami można zastosować minimalną ilość fugi. Daje to niezwykły efekt aranżacyjny. MOZAIKA ŚCIENNA GWINEA 29,8X26,8 to płytka ceramiczna charakteryzująca się dużą wytrzymałością. Wykazuje odporność na zarysowania i ścieranie. Jest łatwa w utrzymaniu czystości. MOZAIKA ŚCIENNA GWINEA 29,8X26,8 ma wymiary - długość 29,8 cm i wysokość 26,8 cm. Grubość płytki to 10 mm. W paczce znajduje się dziewięć sztuk płytek. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Inne |
|---|---|
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Gwinea |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 26.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 29,8x26,8 gwinea szara arte
Nr kat. 100196259
Przeglądaj inne z kolekcji




