montana anthracite
Nr kat. 100136789
opis produktu
Montana Anthracite to nowoczesny dywan, utrzymany w zawsze modnym kolorze, jakim jest szary. Ten prostokątny dywan tkany jest maszynowo ze 100% polipropylenu przy użyciu technologii Heat – SET FRISE. Montana Anthracite to niewielki dywan o rozmiarach 0,8m x 1,5m i wadze 2800g/m2. Włókna dywanu polipropylenowego tkanego w technologii Heat – SET FRISE poddane są termicznej stabilizacji. Uszlachetnienie przędzy sprawia, że są bardzo podobne do dywanów wełnianych. Posiadają wysoki, gęsty i bardzo miękki włos. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET FRISE są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 20 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Montana Anthracite to nowoczesny dywan, utrzymany w zawsze modnym kolorze, jakim jest szary. Ten prostokątny dywan tkany jest maszynowo ze 100% polipropylenu przy użyciu technologii Heat – SET FRISE. Montana Anthracite to niewielki dywan o rozmiarach 0,8m x 1,5m i wadze 2800g/m2. Włókna dywanu polipropylenowego tkanego w technologii Heat – SET FRISE poddane są termicznej stabilizacji. Uszlachetnienie przędzy sprawia, że są bardzo podobne do dywanów wełnianych. Posiadają wysoki, gęsty i bardzo miękki włos. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET FRISE są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 20 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
montana anthracite
Nr kat. 100136789
Wybrane dla Ciebie










