wykładzina dywanowa minerva beżowoszary 4m
Nr kat. 100424006
opis produktu
Wykładzina dywanowa Minerva beżowoszary 4m to propozycja stworzona z myślą o przestrzeniach użytkowania publicznego oraz miejscach o dużym natężeniu ruchu. Powyższy wariant odpowiedni do użytkowania w hotelach, biurach oraz instytucjach publicznych charakteryzuje się naturalnym odcieniem, który oscyluje pomiędzy beżem a szarością. Wykładzina dywanowa obiektowa posiada gładkie, równo przycięte, jednolite i przyjemne w dotyku runo. Łatwa w pielęgnacji propozycja z kolekcji Minerva wyróżnia się odpornością na czynniki mechaniczne – udeptywanie, ścieranie, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia. Wykonana z poliamidu, znakomicie przewodzi ciepło, stanowiąc odpowiednie rozwiązanie przy systemie ogrzewania podłogowego wodnego oraz elektrycznego. Włóka wykładziny dywanowej nie blakną pod wpływem promieniowania UV, zachowując oryginalną kolorystykę w miejscach intensywnie nasłonecznionych.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.110 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 650 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Minerva beżowoszary 4m to propozycja stworzona z myślą o przestrzeniach użytkowania publicznego oraz miejscach o dużym natężeniu ruchu. Powyższy wariant odpowiedni do użytkowania w hotelach, biurach oraz instytucjach publicznych charakteryzuje się naturalnym odcieniem, który oscyluje pomiędzy beżem a szarością. Wykładzina dywanowa obiektowa posiada gładkie, równo przycięte, jednolite i przyjemne w dotyku runo. Łatwa w pielęgnacji propozycja z kolekcji Minerva wyróżnia się odpornością na czynniki mechaniczne – udeptywanie, ścieranie, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia. Wykonana z poliamidu, znakomicie przewodzi ciepło, stanowiąc odpowiednie rozwiązanie przy systemie ogrzewania podłogowego wodnego oraz elektrycznego. Włóka wykładziny dywanowej nie blakną pod wpływem promieniowania UV, zachowując oryginalną kolorystykę w miejscach intensywnie nasłonecznionych.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.110 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 650 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa minerva beżowoszary 4m
Nr kat. 100424006
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



