dywan shaggy milla rose koło 120 r
Nr kat. 100386567
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Dywany okrągłe
Dywany do pokoju dziecięcego
Tak
Dywany shaggy
Dywany z poliesteru
Dywany inne rozmiary
Dywany różowe
Dywany do pokoju młodzieżowego
Inne
Tkane maszynowo
Koło
Do salonu
Do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Dywany pastelowe
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Dywany gładkie
Dywany pluszowe
Dywany glamour
Różowe
Pastelowe
Glamour
Gładki
Pluszowy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 1450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | Koło 120 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Koło |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Dywany okrągłe
Dywany do pokoju dziecięcego
Tak
Dywany shaggy
Dywany z poliesteru
Dywany inne rozmiary
Dywany różowe
Dywany do pokoju młodzieżowego
Inne
Tkane maszynowo
Koło
Do salonu
Do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Dywany pastelowe
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Dywany gładkie
Dywany pluszowe
Dywany glamour
Różowe
Pastelowe
Glamour
Gładki
Pluszowy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 1450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | Koło 120 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Koło |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy milla rose koło 120 r
Nr kat. 100386567
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






