latica tabaka
Nr kat. 100227653
opis produktu
Chcesz odmienić swój salon, nadając mu nowy niepowtarzalny styl? Tradycyjny dywan Latika Tabaka zaskakuje swoim nietuzinkowym klimatem glamour. Ten brązowy prostokąt o wymiarach 1,70 x 2,35 m jest uwielbiany przez dekoratorów wnętrz. Dywan został w pełni wykonany z wełny. Sprawia to, że zalicza się do tych najbardziej luksusowych, utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Tworzy bardzo przyjemny mikroklimat. Potrafi wyciszyć pokój. Ma właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się podczas użytkowania. Dywan Lataika Tabaka izoluje od zimnej podłogi i potrafi wyciszyć pokój. Został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.70 x 2.35 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Chcesz odmienić swój salon, nadając mu nowy niepowtarzalny styl? Tradycyjny dywan Latika Tabaka zaskakuje swoim nietuzinkowym klimatem glamour. Ten brązowy prostokąt o wymiarach 1,70 x 2,35 m jest uwielbiany przez dekoratorów wnętrz. Dywan został w pełni wykonany z wełny. Sprawia to, że zalicza się do tych najbardziej luksusowych, utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Tworzy bardzo przyjemny mikroklimat. Potrafi wyciszyć pokój. Ma właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się podczas użytkowania. Dywan Lataika Tabaka izoluje od zimnej podłogi i potrafi wyciszyć pokój. Został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 3700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.70 x 2.35 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
latica tabaka
Nr kat. 100227653
Pamiętaj o









