oczko podtynkowe modulus rcs 9800 175 15w wh swk led białe
Nr kat. 100457452
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 17.50 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 4 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Strumień świetlny : | 1500 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | MODULUS |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 17.50 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 4 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Strumień świetlny : | 1500 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | MODULUS |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
oczko podtynkowe modulus rcs 9800 175 15w wh swk led białe
Nr kat. 100457452
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





