oczko podtynkowe intro da 012a/wk ww/36 led białe
Nr kat. 100457582
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 6 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 7 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 600 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | INTRO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 6 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 7 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 600 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | INTRO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
oczko podtynkowe intro da 012a/wk ww/36 led białe
Nr kat. 100457582
Wybrane dla Ciebie




