lampa wisząca zen e27 czarny/biały ip44
Nr kat. 100547208
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 26 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | ZEN |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 26 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | ZEN |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca zen e27 czarny/biały ip44
Nr kat. 100547208
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




