lampa wisząca vixon 2 306/2 2xe27 biała
Nr kat. 100368835
opis produktu
Seria lamp VIXON stanowi idealne dopełnienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Najbardziej efektownie prezentują się zawieszone nad stołem lub wyspą. Ich interesująca konstrukcja z giętej stali wyróżnia serię VIXON nietuzinkowym designem. Lampy te zapewniają maksymalną ilość światła. VIXON prezentuje się bardzo elegancko i idealnie wpasowuje się w większość domowych aranżacji. Lampa dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i białym, na 1, 2 lub 3 źródła światła. Produkt w 100% polski.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 100 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Seria lamp VIXON stanowi idealne dopełnienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Najbardziej efektownie prezentują się zawieszone nad stołem lub wyspą. Ich interesująca konstrukcja z giętej stali wyróżnia serię VIXON nietuzinkowym designem. Lampy te zapewniają maksymalną ilość światła. VIXON prezentuje się bardzo elegancko i idealnie wpasowuje się w większość domowych aranżacji. Lampa dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i białym, na 1, 2 lub 3 źródła światła. Produkt w 100% polski.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 100 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca vixon 2 306/2 2xe27 biała
Nr kat. 100368835
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





