lampa wisząca vitoria lp-6030/1p s 1xe27 szara
Nr kat. 100247207
opis produktu
Nowoczesne jednopunktowe oświetlenie to LAMPA WISZĄCA VITORIA LP-6030/1P S. Doskonale sprawdzi się w salonie, pokoju dziennym, jadalni, jak również przestrzeni biurowej. Będzie ciekawym elementem dekoracyjnym tych pomieszczeń. Jej wymiary wynoszą – wysokość 152 cm, która może być regulowana i szerokość 35 cm. Elementy metalowe lampy wykończone są w czarnym kolorze. Charakterystyczną dekoracją lampy jest szary materiałowy pikowany klosz z dwoma złotymi guzikami. LAMPA WISZĄCA VITORIA LP-6030/1P S wyposażona jest w pojedyncze źródło światła. Maksymalna moc żarówki to 20W z typem oprawy E27. Napięcie zasilania lampy wynosi 230V.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 35 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 152 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VITORIA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesne jednopunktowe oświetlenie to LAMPA WISZĄCA VITORIA LP-6030/1P S. Doskonale sprawdzi się w salonie, pokoju dziennym, jadalni, jak również przestrzeni biurowej. Będzie ciekawym elementem dekoracyjnym tych pomieszczeń. Jej wymiary wynoszą – wysokość 152 cm, która może być regulowana i szerokość 35 cm. Elementy metalowe lampy wykończone są w czarnym kolorze. Charakterystyczną dekoracją lampy jest szary materiałowy pikowany klosz z dwoma złotymi guzikami. LAMPA WISZĄCA VITORIA LP-6030/1P S wyposażona jest w pojedyncze źródło światła. Maksymalna moc żarówki to 20W z typem oprawy E27. Napięcie zasilania lampy wynosi 230V.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 35 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 152 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VITORIA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca vitoria lp-6030/1p s 1xe27 szara
Nr kat. 100247207
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




