lampa wisząca vinola 56135b 100rpc gd led biały/złoty
Nr kat. 100457232
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 106 cm |
| Długość: | 106 cm |
| Wysokość: | 1.60 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 58 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VINOLA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 106 cm |
| Długość: | 106 cm |
| Wysokość: | 1.60 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 58 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VINOLA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca vinola 56135b 100rpc gd led biały/złoty
Nr kat. 100457232
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




