lampa wisząca vinola 56135b 040rpc wh led biały
Nr kat. 100457218
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Wysokość: | 1.60 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 1.60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Strumień świetlny : | 1920 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 24 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VINOLA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Wysokość: | 1.60 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 1.60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Strumień świetlny : | 1920 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 24 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | VINOLA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca vinola 56135b 040rpc wh led biały
Nr kat. 100457218
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




