lampa wisząca titran 1 1xe27 biały
Nr kat. 100504224
opis produktu
Elegancja i innowacyjna estetyka to cechy lamp TITRAN. Ich design można określić jako oszczędny i ascetyczny, ale jednocześnie bije z niego ciepło. Tak właśnie działają zaokrąglenia — potrafią złagodzić projekt oraz wprowadzić do wnętrza spokój i ład. Proste, geometryczne linie przyciągają wzrok, a kompozycja emanuje lekkością i subtelnością. Minimalizm nie lubi różnorodności wzorów i materiałów oraz bogatej kolorystyki. Przy produkcji lamp TIRRAN postawiliśmy na wysokiej jakości stal z białą, nieskazitelnie gładką powłoką proszkową. Klientowi pozostawiamy natomiast decyzję, ilu punktowego oświetlenia potrzebuje — w ofercie znajdzie warianty z 1, 2 i 3 płomieniami. Nasze lampy będą doskonałym wyborem do wnętrz w stylu, skandynawskim, japandi czy loftowym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 18 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Sollux Lighting Muzolf Sp.k. |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Strumień świetlny : | Nie dotyczy |
| Źródło światła w komplecie : | do_nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TITRAN |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancja i innowacyjna estetyka to cechy lamp TITRAN. Ich design można określić jako oszczędny i ascetyczny, ale jednocześnie bije z niego ciepło. Tak właśnie działają zaokrąglenia — potrafią złagodzić projekt oraz wprowadzić do wnętrza spokój i ład. Proste, geometryczne linie przyciągają wzrok, a kompozycja emanuje lekkością i subtelnością. Minimalizm nie lubi różnorodności wzorów i materiałów oraz bogatej kolorystyki. Przy produkcji lamp TIRRAN postawiliśmy na wysokiej jakości stal z białą, nieskazitelnie gładką powłoką proszkową. Klientowi pozostawiamy natomiast decyzję, ilu punktowego oświetlenia potrzebuje — w ofercie znajdzie warianty z 1, 2 i 3 płomieniami. Nasze lampy będą doskonałym wyborem do wnętrz w stylu, skandynawskim, japandi czy loftowym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 18 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Sollux Lighting Muzolf Sp.k. |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Strumień świetlny : | Nie dotyczy |
| Źródło światła w komplecie : | do_nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TITRAN |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca titran 1 1xe27 biały
Nr kat. 100504224
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











