lampa wisząca tazila 3 3xes111 biały
Nr kat. 100504076
opis produktu
TAZILA to seria klasycznych lamp wiszących w wersji z 1 lub 3 kloszami. Łagodnie rozchylone, zapewniają dużo światła, które równomiernie otula swoim blaskiem przestrzeń. Uniwersalny design pozwala z sukcesem wykorzystać lampę w dowolnym wnętrzu. Dzięki prostemu kształtowi pozostawia ona przestrzeń dla innych elementów wystroju, chociaż w wersji z 3 kloszami na różnych wysokościach potrafi przyciągnąć zaciekawione spojrzenia. Jest dostępna w dwóch klasycznych kolorach: nieprzeniknionej czerni i nieskazitelnej bieli.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | ES111 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TAZILA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
TAZILA to seria klasycznych lamp wiszących w wersji z 1 lub 3 kloszami. Łagodnie rozchylone, zapewniają dużo światła, które równomiernie otula swoim blaskiem przestrzeń. Uniwersalny design pozwala z sukcesem wykorzystać lampę w dowolnym wnętrzu. Dzięki prostemu kształtowi pozostawia ona przestrzeń dla innych elementów wystroju, chociaż w wersji z 3 kloszami na różnych wysokościach potrafi przyciągnąć zaciekawione spojrzenia. Jest dostępna w dwóch klasycznych kolorach: nieprzeniknionej czerni i nieskazitelnej bieli.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | ES111 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TAZILA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca tazila 3 3xes111 biały
Nr kat. 100504076
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















