lampa wisząca styrka 108662 1xe27 czarny
Nr kat. 100423325
opis produktu
Lampa wisząca Styrka 108662 1Xe27 to propozycja, która zachwyca subtelną, finezyjną oraz elegancką formą. Prezentowana lampa wisząca posiada pojedyncze źródło światła, które otaczają materiałowe elementy imitujące kształtem płatki kwiatów. Wykonane z transparentnej i jasnej tkaniny, tworzą wyjątkowy efekt. Lampa wisząca odpowiednia do zawieszenia nad stołem jadalnianym oraz stolikiem kawowym, sprawdzi się także w sypialni. Wymiary powyższego modelu wynoszą 63 cm szerokości, 200 cm wysokości całkowitej oraz 47 cm wysokości bez zawieszenia. Produkt marki Markslojd dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 75 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Długość: | 75 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 55 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | STYRKA |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca Styrka 108662 1Xe27 to propozycja, która zachwyca subtelną, finezyjną oraz elegancką formą. Prezentowana lampa wisząca posiada pojedyncze źródło światła, które otaczają materiałowe elementy imitujące kształtem płatki kwiatów. Wykonane z transparentnej i jasnej tkaniny, tworzą wyjątkowy efekt. Lampa wisząca odpowiednia do zawieszenia nad stołem jadalnianym oraz stolikiem kawowym, sprawdzi się także w sypialni. Wymiary powyższego modelu wynoszą 63 cm szerokości, 200 cm wysokości całkowitej oraz 47 cm wysokości bez zawieszenia. Produkt marki Markslojd dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 75 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Długość: | 75 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 55 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | STYRKA |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca styrka 108662 1xe27 czarny
Nr kat. 100423325
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




